Kampüs LMS Bayisi Ol

Kampüs LMS Bayi, 2015 yılında Üniversite Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (Teknokent) akademisyenler tarafından kurulmuş bir uzaktan eğitim girişimidir. Eğitim sektöründe, yılların vermiş olduğu tecrübeye müteakiben 2022 yılından itibaren bayilik vermeye başlamıştır. Kampüs LMS Bayi, sisteminde 500+ fazla başvuruya açık eğitimi barındırmakta olup üniversite, e-devlet ve uluslararası sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Sekiz yıldır 100 binden fazla katılımcıyı sertifikalandırmış ve kariyerlerine yön vermiştir.

0
Bayi
0
Eğitim
0
İçerik
0
Mezun
creative-agency

Kampüs bayi

Kampüs LMS Bayi, online eğitimler ve sertifika programları ile ilgili bayilik veren bir kuruluştur. Kampüs LMS Bayi, ücretsiz bayilik vererek dileyen girişimcilere geliştirdiği özel yazılım ile sertifika programlarına ve online eğitimlere başvuru alınmasını sağlamaktadır.

bayilik ücretsiz, yok artık!

İster şirketin olsun ister olmasın, ücretsiz bayi ol, sistemde başvuruya açık online eğitimlerin satışını yap, katılımcılarını sisteme ekle ve sertifikalandır!

Artboard
b5
b8
Group 7

Bayilik Sistemi

Bayilik sistemi, 500+ fazla online eğitim ve sertifika programları ile ilgili bayiye satış yetkisi verilmesini kapsar. Bayiler, kendilerine ait web sitelerinde, sosyal medyada ya da diğer platformlarda eğitimlerin satışını yaparak katılımcılarının kaydını Kampüs Bayi sistemine yapar, kalan süreç Kampüs Bayi ekibi tarafından yürütülür.

Kampüs LMS Bayi sistemidne bayilik ücretsizdir. Bayi olmak için herhangi bir ücret ödenmez. Bayi, sadece katılımcıları için sertifika başı ücret öder.

Ücretsiz bayi olup 500+ fazla hazır sertifika programının satışını yapabilir ya da kendi eğitimlerini sertifikalandırabilirsin!

Bayi olmak için menüde bulunan “Ücretsiz Bayi Ol” butonuna tıklayın ve başvuru formunu doldurarak bayi hesabınızı hemen açın.

Ücretsiz bayi ol, online eğitim sat, sertifikalandır

500’den fazla e-devlet, üniversite ve uluslararası onaylı sertifika programı